MAGNETOTERAPIA

pole magnetyczne

UZDRAWIAJĄCE TAJEMNICE POLA MAGNETYCZNEGO

Współcześni naukowcy różnych specjalizacji - lekarze, zoolodzy, fizycy otrzymali naukowe, doświadczalne i kliniczne wyjaśnienie biologicznego działania pola magnetycznego. Umożliwia to tworzenie najróżnorodniejszych urządzeń do celów terapii magnetycznej.

Z teorii. W organizmie są substancje, które w skomplikowany sposób oddziaływają Z polem magnetycznym zmieniając stan chorych komórek, wskutek czego powstaje efekt leczniczy: ustępuje ból, normalizuje się ukrwienie, szybciej zrastają się tkanki i kości, ustępują procesy zapalne, następuje rozessanie obrzęków pourazowych, krwiaków(siniaków). Porównanie oddziaływania energetycznego różnych rodzajów pól magnetycznych świadczy o większej skuteczności zmiennego pola magnetycznego w porównaniu z innymi.

0

ALMAG-01 - UZDRAWIAJĄCE IMPULSOWE POLA MAGNETYCZNE

Aparat składa się z zespołu elektronowego (generatora impulsów prądu, indykatora pola magnetycznego i węzła oddziaływania składającego się z czterech połączonych między sobą wzbudników cewkowych, które stosowane są do oddziaływania na poszczególne dotknięte chorobą części ciała.

Wskazania do stosowania
W porównaniu z innymi przenośnymi aparatami terapii magnetycznej przy leczeniu ALMAGiem skraca się cykl leczenia, możliwa jest zmiana konfiguracji i punktów jednoczesnego oddziaływania; pacjent otrzymuje możliwość samodzielnego poradzenia sobie z leczeniem pleców i innych trudno dostępnych miejsc. Stosowanie biegnącego pola impulsowego wyklucza przystosowanie organizmu do oddziaływania wskutek tego, że systemy kontrolno-adaptacyjne nie nadążają z reagowaniem na nieprzerwane "przemieszczanie" punktów oddziaływania.

Według badań głębokość przenikania pola elektromagnetycznego do ciała pacjenta aparatem ALMAG-01 wynosi 6 - 8 cm, tj.znacznie więcej niż w innych urządzeniach i pozwala bezpośrednio oddziaływać na różne narządy wewnętrzne człowieka. Na odległości około 15 cm od induktorów oddziaływanie pola magnetycznego słabnie do poziomu tła Ziemi.

Stosowana w aparacie ALMAG-01 częstotliwość powtarzania impulsów elektromagnetycznych 6,25 Hz znajduje się w zakresie częstotliwości biologicznie aktywnych 4-16 Hz, odkrytych przez amerykańskiego biologa Eidi i jest biologicznie aktywną częstotliwością posiadająca rytm podobny do normalnego rytmu różnych biologicznych częstotliwości ustroju ludzkiego (takich jak encefalogram mózgu i in.). Ściśle rytmiczne oddziaływanie pola magnetycznego sprzyja normalizacji stanu narządów i układów organizmu.

ALMAG-01 jest skutecznym środkiem leczenia wielu szeroko rozpowszechnionych chorób w warunkach domowych.

almag 01

MAVIT ALP 01 - LECZENIE ZAPALENIA GRUCZOŁU KROKOWEGOW przypadku zapalenia gruczołu krokowego oprócz dyskomfortu dość często chorzy odczuwają trudności z oddawaniem moczu, występuje niedoczynność płciowa, zaburzona zostaje rozrodcza funkcja mężczyzny.

Wskazania do stosowania:

Urządzenie przeznaczone jest do leczenia przewlekłego zapalenia gruczołu krokowego w stadium ustępowania procesu zapalnego i w stadium remisji. Zapalenie gruczołu krokowego - nazwa tej choroby coraz częściej pojawia się na stronach wszelkich możliwych wydawnictw, w których proponowane są różne sposoby jego leczenia. Problem rzeczywiście wart jest aż tak dużej uwagi. W przypadku zapalenia gruczołu krokowego oprócz dyskomfortu dość często chorzy odczuwają trudności z oddawaniem moczu, występuje niedoczynność płciowa, zaburzona zostaje rozrodcza funkcja mężczyzny. Przy zapaleniu gruczołu krokowego często występują powikłania w postaci impotencji i niepłodności u mężczyzn. Zbyt późne zwrócenie się do lekarza bardzo często prowadzi do tego, że choroba przechodzi w formę przewlekłą.

Do leczenia przewlekłego zapalenia gruczołu krokowego stosuje się antybiotyki, świece, lecznicze mikro wlewki oraz hipertermię w postaci tamponów, rurek z gorącą wodą, aparatów mikrofalowych itp. Metoda oddziaływania ciepłem na gruczoł krokowy jest powszechnie stosowana w klinikach przy pomocy drogich zestawów szpitalnych. Obecnie hipertermia miejscowa na dobrym poziomie jest dostępna dla każdego. Rozwiązaniem tego problemu stało się wynalezienie urządzenia do leczenia ciepłem chorób zapalnych gruczołu krokowego MAVIT. Jest to miękki anemometr cieplikowy odpowiedniego kształtu połączony ze źródłem zasilania.

Jak wynika z protokołów badań po leczeniu aparatem MAVIT chorzy na zapalenie gruczołu krokowego: Urządzenie może być stosowane razem z preparatami farmaceutycznymi i innymi fizjoterapeutycznymi metodami leczenia.

Ministerstwo Zdrowia Federacji Rosyjskiej swoim pismem 10-07/19a z podpisem Głównego Urologa O.B.Lorana zaleciło stosować w praktyce MAVIT, które przeszło z pozytywnym wynikiem badania w Rosyjskim Naukowym Centrum Rehabilitacji i Fizjoterapii, w Riazańskim Państwowym Uniwersytecie Medycznym imienia akademika Pawłowa i innych wiodących zakładach lecznictwa Rosji.

Uwaga! Niezależnie od tego, że urządzenie to jest stosunkowo nowe napływające do zakładu opinie leczących lekarzy i pacjentów stanowią potwierdzenie wyników opisanych w protokołach z przeprowadzonych badań. Znając statystykę zapalenia gruczołu krokowego można śmiało stwierdzić, że w najbliższych latach urządzenie to przywróci do normalnego życia dziesiątki tysięcy mężczyzn.

Ogromnym plusem urządzenia MAVIT jest możliwość jego stosowania po odbyciu nieskomplikowanego przeszkolenia przez lekarza, przez samego pacjenta w domowych warunkach, co pozwala zmniejszyć psychiczno-emocjonalne obciążenie pacjenta, które nieuchronnie występuje przy wykonywaniu cieplnych zabiegów fizjoterapeutycznych w warunkach klinicznych.

almag 01

TEPLON 01

URZĄDZENIE DO LOKALNEJ TERMOTERAPIIWskazania do stosowania
Wykonane pod kierunkiem Ministerstwa Zdrowia FR urządzenie umożliwia przeprowadzanie zabiegów fizjoterapeutycznych nie tylko w zakładach lecznictwa, ale również w warunkach domowych. Składa się ono z zasilacza i czterech płaskich elementów grzejnych. Od istniejących grzejników elektrycznych ULCT-01 różni się DOKŁADNIEJSZYM DOSTARCZANIEM CIEPŁA W OKOLICE PATOLOGII, skutecznością, niezawodnością, BEZPIECZEŃSTWEM, łatwością przenoszenia i przystępną ceną; zapewnia głębokie, ciągłe, dozowane temperaturowo i nieograniczone w czasie rozgrzewanie miejscowe. Wywiera korzystny wpływ poprzez działanie ciepła i niewielki nacisk mechaniczny tworzony przez elementy grzejne, które wykonane są z tworzywa sztucznego i mogą dopasować się do ciała, co prowadzi do zmniejszenia bólu, usunięcia zjawisk zapalnych i przyśpieszenia procesów odnowy. Urządzenie przeznaczone jest do leczenia chorób praktycznie wszystkich narządów i układów.